Mycie rąk bez podrażniania

Często się zdarza, że euforia towarzysząca nam po samodzielnym rozwiązaniu domowego problemu z kominkiem, piecem czy kranem zostaje zakłócona nieoczekiwanym problemem. Przychodzi czas na mycie rąk. Okazuje się, że nie pomyśleliśmy wcześniej o rękawiczkach i dłonie pokryte mamy smarem, tłuszczem, sadzą lub resztkami farby, na co zwykłe mydło niewiele może poradzić. W sukurs przychodzi nam chemia domowa i profesjonalne środki.

SOTIN czyszczący krem do rąk

SOTIN czyszczący krem do higiena rąk

Lekko perfumowany krem czyszczący. Usuwa silne zabrudzenia i pielęgnuje skórę.

FORLUX RA07 Mydło ze środkiem antybakteryjnym

FORLUX RA007 Mydło ze środkiem antybakteryjnym higiena rąk

Mydło w płynie z tradycyjną pompką. Ma działanie bakteriobójcze i natłuszczające (nawilżające) skórę. Może być stosowane do mycia ciała.

FORLUX RB 06 mydło niwelujące zapachy

FORLUX RB 06 mydło niwelujące zapachy

Nastawione na usuwanie wszelkich zapachów, bezzapachowe mydło. Usuwa woń tytoniu, ryb, czosnku, smarów. Posiada neutralne pH i pielęgnuje skórę.

FORLUX RG06 pasta do mycia rąk

FORLUX RG06 pasta do mycia rąk higiena pracy

Pasta do usuwania poważnych zabrudzeń, zawiera środek ścierny. Dzięki składnikom natłuszczającym, chroniącym i nawilżającym skórę, środek nadaje się do codziennego stosowania.

Mycie rąk po pracy może być prostsze.

2 myśli nt. „Mycie rąk bez podrażniania

  1. Mycie rąk bez podrażnienia to bardzo ważny aspekt, bo nie wszystko da się zrobić w rękawiczkach bez kontaktu ze środkami czystości. 🙂

  2. Powiem szczerze że nie lubię nic robić w rękawiczkach ,choć powinno się by nie zniszczyć sobie dłoni .Dlatego dla mnie idealnym rozwiązaniem jest mycie rąk bez podrażnień i dokładnie ich oczyszczenie .Idealnie sprawdziłaby się pasta Forlux RGO6 ,gdyż nie tylko usuwa wszelakie zabrudzenia ale i pielęgnuje oraz chroni skórę .Nadaje się także do codziennego stosowania i to chyba jest jej największy atut 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *