
FORLUX Ice Killer - oczyszczanie ze śniegu i lodu
Opis
Granulki ułatwiające oczyszczanie powierzchni z lodu i ubitego śniegu. Można je stosować wyłącznie na zabezpieczony beton i inne utwardzane powierzchnie.
Preparat jest skuteczny przy temperaturze powietrza do -20°C. Nie roztapia lodu tylko powoduje jego kruszenie (bez błota pośniegowego).
Usuwanie lodu i śniegu
Preparat ułatwia usunięcie lodu i ubitego śniegu z chodników, parkingów, podjazdów, stacji paliw, placów zakładowych, platform spedycyjnych, wejść do szkół i sklepów. Preparat jest bezpieczny dla roślin.
Sposób użycia:
Nanieść preparat na powierzchnię: 20 - 120 g/m2, w zależności od temperatury powietrza i grubości warstwy lodu lub ubitego śniegu. Przy niskiej wilgotności powietrza należy zwilżyć powierzchnię wodą, aby ułatwić rozpuszczanie się preparatu. Po skruszeniu lodu należy usunąć go mechanicznie.
Skład:
Mieszanina chlorku wapnia oraz chlorku sodu.
pH 10,5
op. 10kg