Zapraszamy do sklepu dla profesjonalistów chemiainstalacyjna.pl

Obniżka! Sentinel X400 Zobacz większe

Sentinel X400 środek do czyszczenia c.o.

X400L-6X1LPL

Nowy produkt

środek czyszczący do instalacji centralnego ogrzewania

Więcej szczegółów

Pospiesz się, promocja się kończy!
przypomnij mi

177,75 zł brutto
144,51 zł netto

-21%

225,00 zł brutto

Więcej informacji

Sentinel X400 do czyszczenia instalacji centralnego ogrzewania

Preparat służy do  skutecznego czyszczenia starszych centralnych systemów grzewczych, w których występuje znaczna ilość odpadów korozyjnych.

Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku planowanej instalacji nowego kotła, lub pompy lub jeśli w radiatorach występują zimne obszary bądź są one zablokowane ze względu na nagromadzenie się szlamu.

Sentinel X400 to niekwaśny preparat, który można stosować do wszystkich typów systemów zbudowanych z podzespołów wykonanych z aluminium.

Dawka środka Sentinel X400 to 1% objętości całego systemu, tj. 1 litr na każde 100 litrów wody w systemie. Aby wyczyścić starszy system zgodnie z normą BS7593, środek Sentinel X400 należy rozprowadzać, najlepiej przy normalnej temperaturze roboczej, wszystkie zawory powinnny być otwarte, a pompa powinna umożliwić maksymalny przepływ przez okres co najmniej 2 godzin lub do czasu uzyskania zadowalających wyników.

W przypadku mocno zabrudzonych systemów zaleca się dłuższy czas obiegu (np. do 4 tygodni), jednak środek nie wyczyści całkowicie zablokowanej rury. Nie istnieją ograniczenia co do czasu pozostawienia środka w systemie.

op. 1 litr

Opinie

Napisz opinię

Sentinel X400 środek do czyszczenia c.o.

Sentinel X400 środek do czyszczenia c.o.

środek czyszczący do instalacji centralnego ogrzewania

Produkty powiązane

Pobierz PrestaShop

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij