Zapraszamy do sklepu dla profesjonalistów chemiainstalacyjna.pl

FORLUX Kamień i rdza - do mycia sanitariatów

Nowy produkt

Do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach, odpornych na działanie kwasów

Więcej szczegółów

18,54 zł brutto
15,07 zł netto

  • 1 litr
  • 5 litrów
  • 250 ml
  • 2 litry

Więcej informacji

Zastosowanie

Produkt zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.

Sposób użycia:

Rozcieńczać od 50 do 200ml na 10l wody w zależności od stopnia zabrudzenia lub od 30 do 50ml na 0.5 l wody w spryskiwaczu z dozownikiem pianotwórczym. Mieszać z zimną wodą. Na silnie zabrudzonych powierzchniach pozostawić około 10 minut i spłukać.

Skład:

5-15% kwasy nieorganiczne, <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, kompozycja zapachowa, barwnik.

pH 1

Dostępne opakowania:

  • 0,25L z dozownikiem - SCD 001
  • 1L - SC 101
  • 2L - SC 201
  • 5L - SC 501

Opinie

Oceń 
2019-08-28

profesjonalny pomocnik

Odkąd mam ten płyn to nie używam nic innego do mycia sanitariatów w mojej łazience. Mała butelka z wygodnym dozownikiem pozwala mi idealnie odmierzyć potrzebną mi ilość płynu. Zapach tego produktu jest bardzo przyjemny, trochę słodki, kwiatowy, owocowy. Moja łazienka jest wolna od wszelkich osadów, zabrudzeń, kamienia i rdzy, dzięki płynowi Forlux.

Oceń 
2019-08-14

Super preparat

Wreszcie moja łazienka lśni czystością odkąd zaczęłam używać tego preparatu.Doskonale radzi sobie z kamieniem i rdzą .Umywalka,muszla klozetowa,kabina prysznicowa wyglądają jak nowe.Nawet najgorszy osad i rdzę usuwa w mgnieniu oka wystarczy tylko,ze wleję nierozcieńczony preparat ,odczekam 10 minut , spłuczę wodą i gotowe.Zaś do lekkich zabrudzeń preparat rozcieńczam z małą ilością wody.Super wydajny,wystarcza mi na długo.Gorąco polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

FORLUX Kamień i rdza - do mycia sanitariatów

FORLUX Kamień i rdza - do mycia sanitariatów

Do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach, odpornych na działanie kwasów

Pobierz PrestaShop

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij