Zapraszamy do sklepu dla profesjonalistów chemiainstalacyjna.pl

Forlux odświeżacz powietrza 200 ml

Nowy produkt

długotrwały zapach

Więcej szczegółów

19,19 zł brutto
15,60 zł netto

  • AFRICA
  • INDIA
  • EUROPA

Więcej informacji

Gotowy do użycia odświeżacz powietrza. 2-3 dozy preparatu pozwalają nawinić powietrze pomieszczenia na kilka godzin.

dostępne zapachy:

INDIA - olejki drzewne, paczula, bergamotka, piżmo, zioła

AFRYKA - olejki z drzewa sandałowego i cedru, patchula, wanilia

EUROPA -

200 ml (296 doz)

Opinie

Oceń 
2019-03-15

Konkurs zapach Afryki

Moim zdaniem zapach opisujący Afrykę to oczywiście nuty cytrusowych zapachów mam tu na myśli owoce takie jak cytryny, pomarańcze, grejpfruty a także mandarynki a także zapach wanilii w połączeniu cytrusowego zapachu opisuje zapach Afryki.

Oceń 
2019-03-15

Zapach Afryki

Dla mnie Afryka jest wyjątkowym kontynentem, dlatego pachnie równie wyjątkowo. Afryka pachnie spokojem, delikatnością roślin, ale również powagą i niebezpiecznymi zwierzętami. Afryka kryje w sobie zapach upału i mrozu, gdzie w połączeniu daje nutę niepewności i piękna. Kryje w głębi siebie nute serca, bo Afryka zapachem każdemu skradnie serce.

Oceń 
2019-03-15

Zapach Afryki

Afryka pachnie prażonym słonecznikiem od mocnego słońca. Wyczuwalne Ciepło mocno otula nozdrza wszystkich rozkoszujących się egzotycznym ciepłem. Pachnie owocami,które dojrzałe spadają lekko na piaskową otulinkę.

Oceń 
2019-03-13

Afryka

Zapach Afryki pachnie jak moja żona niechaj każdy się o tym przekona .Już tyle lat z nią przeżyłem i jak bardzo pachnie jej prawdziwa kobiecość odkryłem .Gdy na mnie rano zerka jest urocza jak zeberka .Swą siłą życiową mnie zachwyca wtedy pachnie jak tygrysica .Ona daje mi życiowego hopa wtedy pachnie jak antylopa .Żona niezwykłe emocje w moim sercu wyzwala wtedy pachnie jak nagrzana Sahara .Za miłością do córki i żony zawsze gonie a zapach Afryka pachnie również młodym słoniem .Moje kobiety są bardzo kochane a ja lubię czuć się dojrzałym hipopotamem ,który nasiąkniętą wodą emanuje a ja nowego odświeżacza to swego domowego wnętrza bardzo potrzebuje .

Oceń 
2019-03-13

Afryka

Zapach Afryka pachnie jak moja żona niechaj każdy się o tym przekona .Już tyle lat z nią przeżyłem i jak bardzo pachnie jej prawdziwa kobiecość odkryłem .Gdy na mnie rano zerka jest urocza jak zeberka .Swą siłą życiową mnie zachwyca wtedy pachnie jak tygrysica .Ona daje mi życiowego hopa wtedy pachnie jak antylopa .Żona niezwykłe emocje w moim sercu wyzwala wtedy pachnie jak nagrzana Sahara .Za miłością do córki i żony zawsze gonie a zapach Afryka pachnie również młodym słoniem .Moje kobiety są bardzo kochane a ja lubię czuć się dojrzałym hipopotamem ,który nasiąkniętą wodą emanuje a ja nowego odświeżacza to swego domowego wnętrza bardzo potrzebuje .

Oceń 
2019-03-03

Konkurs zapach Afryki

Afryka to kontynent bardzo zróżnicowany, oczywistym jest, że przeważa w niej klimat gorący i suchy, Jednakże są miejsca, gdzie panuje klimat umiarkowany a wręcz oceaniczny chłodny. Dlaczego pisze o klimacie Afryki? Dlatego, że dzięki tak zróżnicowanemu klimatowi, kontynent obfituje w przebogatą faunę i florę i moim zdaniem jest dzięki temu jednym z najpiękniejszych i najbardziej kolorowych miejsc na Ziemii. Nawet surowe pustynie mają swój urok, choć wiadomo, że nie jest to najlepsze miejsce do życia. Do meritum, dla mnie zapach Afryki to taki, który łączy aromat spalonej słońcem ziemi, jak i przecudownych lasów tropikalnych. Woń która pokaże dzikość afrykańskich tygrysów w połączeniu z delikatnością przepięknej róży jerychońskiej. taki, który odda całe bogactwo tego pięknego kontynentu, zachęci do poznania i pokochania Afryki na całe życie. Musi być świeży, silny a jednocześnie delikatny i ciepły.

Oceń 
2019-03-02

Konkurs na facebooku

Dla mnie Afryka pachnie ciepłym słońcem, palmami, korzennym, dzikim zapachem ale nie duszacym , wprawiajacym w zachwyt i marzenia o dalekich egzotycznych podróżach .

Oceń 
2019-03-02

Konkurs na fb

Moim zdaniem Afryka pachnie dzikością. To połączenie tropikalnego deszczu i pyłu Sahary z dodatkiem zapachu dzikich zwierząt i ludzi pracujących z pocie czoła okraszony zapachem słońca stojącego w zenicie.

Oceń 
2019-02-27

KONKURS ZAPACH AFRYKI

zapach afryki to taki który ma w sobie szlachetność drewna, suchość gorącego piasku, pewnego rodzaju drapieżność, ale nic duszącego lub zbyt ciężkiego.

Oceń 
2019-02-27

Konkurs z facebooka

Dla mnie Afryka to ciekawy, długotrwały , piękny drzewno - sandałowy zapach.

Oceń 
2019-02-27

Zapach Afryki

Dla Afryka pachnie spaloną ziemią przez promienie słońca oraz drzewani sandałowymi i życiem które tam się toczy.

Oceń 
2019-02-27

Julia

Fantastyczny ten odświeżacz INDIE, polecam. Nieziemski zapach.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Forlux odświeżacz powietrza 200 ml

Forlux odświeżacz powietrza 200 ml

długotrwały zapach

Produkty powiązane

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij