Zapraszamy do sklepu dla profesjonalistów chemiainstalacyjna.pl

FORLUX LEMON zestaw

Nowy produkt

Środek czyszczący i odstraszający owady oraz odświeżacz powietrza

Więcej szczegółów

70,40 zł brutto
57,24 zł netto

Więcej informacji

Forlux lemon jest preparatem do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody i niewrażliwych na działanie zasad.

Można nim myć podłogi, schody, parapety, blaty, kafelki. Szczególnie dobrze usuwa tłusty brud, np. osad z sadzy na płytkach balkonowych.

Preparat Forlux lemon ma przyjemny cytrynowy zapach, który odstrasza insekty, dlatego preparat jest szczególnie polecany do stosowania w kuchni i innych pomieszczeniach związanych z żywnością. Ze względu na swe unikalne cechy jest idealnym preparatem do mycia mebli ogrodowych, tarasów i altan.

Stosowanie:

Preparat Forlux lemon występuje w formie koncentratu. Do stosowania codziennego polecamy dozować 50-100 ml na 10 litrów wody. Przy silnych zabrudzeniach odpowiednio więcej.

Skład:

Anionowe związki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe związki powierzchniowo czynne <5%, mydło <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie 5-15%, EDTA <5%, substancje pomocnicze, kompozycja zapachowa, konserwant (mieszanina: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Dimethylol Glycol), CI 19140.

pH 10

występuje w opakowaniach o pojemności: 250 ml, 1 litr, 2 litry, 5 litrów

Opinie

Oceń 
2020-06-23

lemon

doskonale spisuje sie do czysczenia kafelków w łązience, a piekny zapach zaprasza cały dzien

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

FORLUX LEMON zestaw

FORLUX LEMON zestaw

Środek czyszczący i odstraszający owady oraz odświeżacz powietrza

Produkty powiązane

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij